En İyi 10 Ücretsiz WordPress Teması 2019

WordPress temalarında hem ücretsiz hemde kaliteli bulmak gerçekten çok zor ama imkansız değil.

WordPressDio ekibi olarak sizler için araştırdık. İşte premium ve ücretsiz 10 WordPress teması;

 

1. Hestia

Her tür iş için mükemmel, şık ve tek sayfalık bir tema. Birlikte verilen yüksek performansın tadını çıkarın.

DEMOİNDİR

 

2. Neve

Başlangıç ​​siteleri ve kanıtlanmış performansıyla en gelişmiş, özelleştirilebilir ve kullanıcı dostu temalardan biri.

DEMOİNDİR

 

3. ShopIsle

Güzel online mağazalar için temiz ve zarif ücretsiz WordPress teması.

DEMOİNDİR

 

4. Zakra

Zakra esnek, hızlı, hafif ve modern çok amaçlı bir temadır.  Kişisel blog, portföy, WooCommerce mağazası, ticari web siteleri ve niş siteler (cafe, spa, sivil toplum örgütleri, yoga, düğün, diş hekimi, eğitim vb.) siteler için harikadır. Elementor ve önde gelen sayfa yapıcı eklentiler ile çalışır, böylece istediğiniz düzeni oluşturabilirsiniz. Tema duyarlıdır ve Gutenberg uyumludur. SEO dostu, çeviri için hazır ve önemli WordPress eklentileri ile uyumludur.

DEMOİNDİR

5. Chilly

Chilly duyarlı ve çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Esnektir ve ajanslar, bloglar, ticari işletmeler, kurumsal siteler ve portföy siteleri için uygundur. Çevrimiçi varlığınızı isteklerinize en uygun şekilde oluşturabilmeniz için sağlanmış seçenekleri ile özelleştirme basittir.

DEMOİNDİR

 

6. Glob

Glob, herhangi bir haber, blog ve dergi gibi web sitesi için mükemmel, esnek, temiz, basit bir duyarlı WordPress temasıdır.

DEMOİNDİR

 

7. Stacy

Stacy duyarlı ve çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Esnektir ve ajanslar, bloglar, ticari işletmeler, kurumsal siteler ve portföy siteleri için uygundur. Çevrimiçi varlığınızı isteklerinize en uygun şekilde oluşturabilmeniz için sağlanmış seçenekleri ile özelleştirebilir ve basittir.

 

DEMOİNDİR

 

8. Busiup

Busiup WordPress teması kurumsal işletmeler, danışmanlık şirketleri, düğün planlayıcılar, hukuk firmaları, finans kuruluşları, seyahat acenteleri, yemek tarifleri yayınlayanlar, spor/medikal ürün mağazaları, startup’lar, internet üzerinden çalışan acenteler, portföyler, serbest çalışanlar, E-ticaret girişimleri dahil tüm işletmeler için ideal çözümdür. Tema duyarlı tasarıma sahiptir, WPML, Retinaya hazır, SEO dostu kullanımı vardır.

DEMOİNDİR

 

9. Codilight Lite

Codilight Lite, her türlü magazin veya blog web siteleri oluşturmak için mükemmel bir seçenek olan, FameThemes’den haber magazin tarzı bir WordPress temadır.

 

DEMOİNDİR

 

10. iCare Lite

iCare Lite doktorlar, tıp, sağlık, iş, kurumsallık, şirket, şirket, şirket profili, kişisel portföy, blog sitesi vb. için web siteleri oluşturmak için ideal olan ücretsiz duyarlı tıbbi çok amaçlı WordPress temasıdır. iCare Lite, birçok özellik ile birlikte gelir: Temiz ve zarif tasarım, Tam genişlikte veya Kutulu düzen, Güzel tasarlanmış ana sayfa bölümleri – Kahraman bölümü, Servis bölümü, Özellik bölümü, Haberler / Blog bölümü, Randevu formu bölümü, Calltoaction Bölümü, Müşteri bölümü, funfact bölümü, Takım bölümü, Sürgü seçenekleri, Kenar çubuğu seçenekler, Sosyal simgeler, Başlık yapılandırması vb. Sitenizi tek tıklamayla demo içe aktarma seçeneği ile özelleştirmeye hazırlayabilirsiniz.

DEMOİNDİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 + 3 =