Facebook Yorum Kutusu Yapımı

Web sitenize facebook yorum alanı yapmak istiyorsanız. Hadi başlayalım. Öncelikle https://developers.facebook.com/docs/plugins/comments/ adresine gidiyoruz.

Comments Plugin Code Generator yazan başlığın altında URL to comment on diye url girmeniz gereken bir alan var. O kısma kendi web sitenizin adresini yazınız.

Number of Posts kısmı kaç yorum yayınlanmasını istiyorsanız sayısı giriyorsunuz. Sonra altta Get Code yazan butona tıklıyoruz.

Step 1 ve Step 2 diye iki alan çıkıyor. step 1 (1. kısım) olan kodları sitenizde <body> etiketinin hemen altına koyuyoruz.

step 2 (2. kısım)  olan kısmı ise yorumların gözükmesini istediğiniz yere koyunuz. Örneğin single.php de uygun olan bir alana yerleştirebilirsiniz. Bu kadar. İyi kodlamalar.

 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
WordPress Tema Kodlama Eğitimi Ücretsiz

Bu sayfada ücretsiz tema Kodlama eğitimini paylaşacağız. Bunun için html bir şablonu kullanacağız. Sırayla eğitimler tek tek eklenecektir.   Ders 1: WordPress Temasını Tanıyalım  

WordPress Yönetim Paneli Footer Alanındaki Versiyon Bilgisini Kaldırmak

WordPress sitenizdeki footer kısmında yer alan versiyon bilgisini gizlemek isteyebilirsiniz. Bunun için iki kod paylaşacağım. Birinci kod Yönetici dahil tüm kullanıcılardan kaldırıyor. İkinci kod ise yönetici hariç diğer kullanıcılardan kaldırıyor. 1. Kod: Yönetici dahil tüm kullanıcılardan kaldırır. function my_footer_shh() { remove_filter( ‘update_footer’, ‘core_update_footer’ ); } add_action( ‘admin_menu’, ‘my_footer_shh’ ); 2. Kod: Yönetici hariç diğer kullanıcılardan […]

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by output started at pluggable.php on line 945 Hatasının Kesin Çözümü

WordPres Sitemde ön uç profil sayfası hazırlarken şifre değiştirirkrn aşağıdaki hatayı veriyordu. Şifre değişiyor fakat hata bir türlü düzelmiyordu.

Yorum Yok
Yazımız ile ilgili fikirlerinizi paylaşırsanız mutlu oluruz.

+ 15 = 18