Google Publisher Toolbar Kurulum ve Kullanımı

Google Yayıncı Araç Çubuğu’nu yani Google Publisher Toolbar kullanmak için, araç çubuğunu yüklemeniz ve araç çubuğunun, hesabınızla ilişkili Google Hesabına erişmesine izin vermeniz gerekiyor.

  1. Google Yayıncı Araç Çubuğu (Google’dan) sayfasına gidin.
  2. Chrome’a Ekle‘yi tıklayın.
  3. Açılan iletişim kutusunda Ekle‘yi tıklayın. Google Yayıncı Araç Çubuğu simgesi Google Yayıncı Araç Çubuğu simgesi tarayıcınızın sağ üst kısmına eklenir.
  4. Google Yayıncı Araç Çubuğu simgesini tıklayın.
  5. Google Yayıncı Araç Çubuğu’nun hesabınıza erişebilmesi için İzin Ver‘i tıklayın.
  6. Hesabınızla ilişkili Google Hesabında oturum açın.

Hesap performansınızı görüntülemek için, Chrome pencerenizden, tarayıcınızın sağ üst köşesindeki simgeyi tıklayın.

Google Yayıncı Araç Çubuğu’nu yüklediğinizde, Araç Çubuğu güncellemelerini almak için başka bir işlem yapmanız gerekmez.

Google Yayıncı Araç Çubuğu’nu yükledikten sonra, tarayıcınızın en üst kısmında çıkan Google Yayıncı Araç Çubuğu simgesine Google Yayıncı Araç Çubuğu simgesi  sağ tuş yaparak, ‘seçenekler’ seçeneğini seçin, karşınıza ‘Ayarlar’ ekranı açılacaktır. Reklam yer paylaşımlarını göstermesi için yetkilendirilmiş siteler yazan yerin altında bulunan alana, reklam kodu eklediğiniz sitelerinizin URL adreslerini girin ve kaydedin.

Bu kadar .


Bunlar da İlginizi Çekebilir
WordPress Tema Kodlama Eğitimi Ücretsiz

Bu sayfada ücretsiz tema Kodlama eğitimini paylaşacağız. Bunun için html bir şablonu kullanacağız. Sırayla eğitimler tek tek eklenecektir.   Ders 1: WordPress Temasını Tanıyalım  

WordPress The requested URL was not found on this server Hatasının Çözümü

WordPress 404 not found hatası karşılaşabileceğiniz en yaygın hatalardan biridir. Bu hatanın çözümü için farklı yollar var. Yollardan hangisi size uyarsa onu kullanabilirsiniz.

WordPress Yönetim Paneli Footer Alanındaki Versiyon Bilgisini Kaldırmak

WordPress sitenizdeki footer kısmında yer alan versiyon bilgisini gizlemek isteyebilirsiniz. Bunun için iki kod paylaşacağım. Birinci kod Yönetici dahil tüm kullanıcılardan kaldırıyor. İkinci kod ise yönetici hariç diğer kullanıcılardan kaldırıyor. 1. Kod: Yönetici dahil tüm kullanıcılardan kaldırır. function my_footer_shh() { remove_filter( ‘update_footer’, ‘core_update_footer’ ); } add_action( ‘admin_menu’, ‘my_footer_shh’ ); 2. Kod: Yönetici hariç diğer kullanıcılardan […]

Yorum Yok
Yazımız ile ilgili fikirlerinizi paylaşırsanız mutlu oluruz.

+ 81 = 91