Google’nin WordPress Site Kiti Eklentisi Çıktı

Google ücretsiz WordPress için Site Kiti eklentisini çıkardı. Site Kiti, insanların sitenizi nasıl buldukları ve nasıl kullandıkları hakkında bilgi edinmek için Google’ın resmi WordPress eklentisidir. Site Kiti, siteyi web’de başarılı kılmak için kritik Google araçlarından konuşlandırma, yönetme ve bilgi alma konusunda tek adımda bir çözümdür. Birden fazla Google ürününden doğrudan WordPress panosunda ücretsiz erişim için yetkili, güncel bilgiler sunar.

EN İYİ GOOGLE ARAÇLARINI WORDPRESS’E GETİRİN

Site Kiti, bu Google ürünlerini kesintisiz ve esnek hale getirmeyi sağlayan güçlü özellikler içerir:

 • Doğrudan WordPress panonuzda anlaşılması kolay istatistikler
 • Tek bir gösterge tablosunda, birden fazla Google aracından resmi istatistikler
 • Sitenizin kaynak kodunu düzenlemek zorunda kalmadan birden fazla Google aracı için hızlı kurulum
 • Sitenizin tamamı ve bireysel yayınlar için ölçümler
 • WordPress ve farklı Google ürünlerinde yönetimi kolay, ayrıntılı izinler

DESTEKLENEN GOOGLE HİZMETLERİ

Site Takımı, farklı Google ürünlerinden gelen önemli ölçümleri ve öngörüleri gösterir:

 • Arama Konsolu: Google Arama’nın sayfalarınızı Google Arama’da nasıl keşfettiğini ve görüntülediğini anlayın. Sitenizi Arama sonuçlarında kaç kişinin gördüğünü ve sitenizi aramak için hangi sorguyu kullandıklarını izleyin.
 • Analytics: Kullanıcıların sitenizde nasıl gezindiğini ve kullanıcılarınızın tamamlanması için belirlediğiniz hedefleri nasıl izlediğini keşfedin.
 • AdSense: Sitenizin size ne kadar kazandırdığını takip edin.
 • PageSpeed ​​Insights: Sayfalarınızın diğer gerçek dünya sitelerine kıyasla nasıl performans gösterdiğini görün. PageSpeed ​​Insights’dan alınabilir ipuçları ile performansı artırın.
 • Etiket Yöneticisi: Etiket Yöneticisi’nikolayca ayarlamak için Site Kitini kullanın; kod düzenlemeye gerek yoktur. Ardından, etiketlerinizi Etiket Yöneticisi’nde yönetin.
 • Optimize Et: Kolayca ayarlamak için Site Kitini kullanın – Optimize et – kod düzenlemesi gerekmez. Ardından, Optimize’da A / B testlerini ayarlayın.

Eklentiyi incelemek ve indirmek için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız.

İNDİR


Bunlar da İlginizi Çekebilir
WordPress Tema Kodlama Eğitimi Ücretsiz

Bu sayfada ücretsiz tema Kodlama eğitimini paylaşacağız. Bunun için html bir şablonu kullanacağız. Sırayla eğitimler tek tek eklenecektir.   Ders 1: WordPress Temasını Tanıyalım  

WordPress The requested URL was not found on this server Hatasının Çözümü

WordPress 404 not found hatası karşılaşabileceğiniz en yaygın hatalardan biridir. Bu hatanın çözümü için farklı yollar var. Yollardan hangisi size uyarsa onu kullanabilirsiniz.

WordPress Yönetim Paneli Footer Alanındaki Versiyon Bilgisini Kaldırmak

WordPress sitenizdeki footer kısmında yer alan versiyon bilgisini gizlemek isteyebilirsiniz. Bunun için iki kod paylaşacağım. Birinci kod Yönetici dahil tüm kullanıcılardan kaldırıyor. İkinci kod ise yönetici hariç diğer kullanıcılardan kaldırıyor. 1. Kod: Yönetici dahil tüm kullanıcılardan kaldırır. function my_footer_shh() { remove_filter( ‘update_footer’, ‘core_update_footer’ ); } add_action( ‘admin_menu’, ‘my_footer_shh’ ); 2. Kod: Yönetici hariç diğer kullanıcılardan […]

Yorum Yok
Yazımız ile ilgili fikirlerinizi paylaşırsanız mutlu oluruz.

+ 47 = 50