Subrion CMS ve Framework Ücretsiz Php Script

Subrion PHP / MySQL tabanlı bir CMS ve Frameworktür. Tamamen açık kaynak kodlu ve ücretsizdir.
Herhangi bir amaç için web siteleri oluşturmanıza olanak sağlar. Blogdan kurumsal mega portalına kadar her türlü web sitesini kurabilirsiniz.

Subrion CMS kullanmaya başlamak için tek bir kuruş ödemek zorunda değilsiniz. Herhangi bir şekilde şifreli değildir, bu yüzden ihtiyaçlarınız doğrultusunda özelleştirebilirsiniz.

Basit şeyleri programlama saatlerini unutun. Kancaları, eklentileri ve paketleri kullanarak fazladan şeyler eklemek için Subrion framework API kullanabilirsiniz.

Tema ve eklenti aramaya gerek yok. Eklentiler ve temalar doğrudan yönetim panelinizden tek tıklamayla kurulum işlemiyle kullanılabiliyor.

Varsayılan olarak sürümde gelen kapsamlı blog işlevselliği ile çevrimiçi varlığınızı yepyeni bir seviyeye getirebilirsiniz.

Hazır çeviri kullanabilir veya sistemi kendi dilinize çevirebilirsiniz.

Demo –  İndir


Bunlar da İlginizi Çekebilir
WordPress Tema Kodlama Eğitimi Ücretsiz

Bu sayfada ücretsiz tema Kodlama eğitimini paylaşacağız. Bunun için html bir şablonu kullanacağız. Sırayla eğitimler tek tek eklenecektir.   Ders 1: WordPress Temasını Tanıyalım  

WordPress The requested URL was not found on this server Hatasının Çözümü

WordPress 404 not found hatası karşılaşabileceğiniz en yaygın hatalardan biridir. Bu hatanın çözümü için farklı yollar var. Yollardan hangisi size uyarsa onu kullanabilirsiniz.

WordPress Yönetim Paneli Footer Alanındaki Versiyon Bilgisini Kaldırmak

WordPress sitenizdeki footer kısmında yer alan versiyon bilgisini gizlemek isteyebilirsiniz. Bunun için iki kod paylaşacağım. Birinci kod Yönetici dahil tüm kullanıcılardan kaldırıyor. İkinci kod ise yönetici hariç diğer kullanıcılardan kaldırıyor. 1. Kod: Yönetici dahil tüm kullanıcılardan kaldırır. function my_footer_shh() { remove_filter( ‘update_footer’, ‘core_update_footer’ ); } add_action( ‘admin_menu’, ‘my_footer_shh’ ); 2. Kod: Yönetici hariç diğer kullanıcılardan […]

Yorum Yok
Yazımız ile ilgili fikirlerinizi paylaşırsanız mutlu oluruz.

+ 51 = 55