WordPress Appointment Firma Teması Ücretsiz

Appointment WordPress Teması, çarpıcı bloglar ve web siteleri oluşturmanıza olanak tanıyan tamamen duyarlı ve çeviriye hazır bir temadır.

Tema şirketler, hukuk firmaları, seyahat, fotoğrafçılık, yemek tarifleri, tasarım, sanat, kişisel ve diğer yaratıcı web siteleri ve bloglar için çok uygundur.

Tema mobil ve tablet dostu kılan Bootstrap 3 kullanılarak geliştirilmiştir. Temanın görünümünü değiştirmek için WordPress Özelleştirici’de çeşitli seçenekler bulunur.
Tema özelleştirici, kendi özel başlığınızı, faviconunuzu, logonuzu, slaytlarınızı, servislerinizi, belirtme çizginizi ve daha fazlasını eklemek için kullanılabilir.

Premium versiyonda, tümü farklı bir HTML görünümüne sahip video, bir kenara, teklif, durum ve standart gibi farklı türde slaytlar ekleyebilirsiniz.

Çok sayıda yerleşik widget vardır; WPML, Polylang translation WordPress eklentisi ve Contact Form 7’yi destekler.

 

Demo İndir

 

 


Bunlar da İlginizi Çekebilir
WordPress Tema Kodlama Eğitimi Ücretsiz

Bu sayfada ücretsiz tema Kodlama eğitimini paylaşacağız. Bunun için html bir şablonu kullanacağız. Sırayla eğitimler tek tek eklenecektir.   Ders 1: WordPress Temasını Tanıyalım  

WordPress Yönetim Paneli Footer Alanındaki Versiyon Bilgisini Kaldırmak

WordPress sitenizdeki footer kısmında yer alan versiyon bilgisini gizlemek isteyebilirsiniz. Bunun için iki kod paylaşacağım. Birinci kod Yönetici dahil tüm kullanıcılardan kaldırıyor. İkinci kod ise yönetici hariç diğer kullanıcılardan kaldırıyor. 1. Kod: Yönetici dahil tüm kullanıcılardan kaldırır. function my_footer_shh() { remove_filter( ‘update_footer’, ‘core_update_footer’ ); } add_action( ‘admin_menu’, ‘my_footer_shh’ ); 2. Kod: Yönetici hariç diğer kullanıcılardan […]

Warning: Cannot modify header information – headers already sent by output started at pluggable.php on line 945 Hatasının Kesin Çözümü

WordPres Sitemde ön uç profil sayfası hazırlarken şifre değiştirirkrn aşağıdaki hatayı veriyordu. Şifre değişiyor fakat hata bir türlü düzelmiyordu.

Yorum Yok
Yazımız ile ilgili fikirlerinizi paylaşırsanız mutlu oluruz.

9 + 1 =