WordPress Ücretsiz Firma Teması: Corlate

Corlate, esas olarak kurumsal çözüme odaklanan çok amaçlı, ücretsiz bir WordPress temasıdır. Kurumsal acentelik, işletme danışmanlığı ve sigorta şirketi dahil, neredeyse tüm faaliyet alanları için mükemmel bir seçimdir. Bu ücretsiz WordPress teması, işletmeniz için mükemmel bir çevrimiçi varlık oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ücretsiz WordPress teması Corlate’in tüm sayfaları, gözlerini sitenize koydukları andan itibaren müşterilerin dikkatini çekmek için özel olarak tasarlanmıştır.

Corlate, güçlü WP Sayfa Oluşturucu ile oluşturulmuştur . Bu ücretsiz WordPress temasını kullanarak, piyasadaki en iyi sayfa oluşturucuyu deneyimleme şansına sahip olacaksınız. Çok işlevli sayfa oluşturucu ile herhangi bir sayfayı kolayca oluşturun, düzenleyin ve özelleştirin ve değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görün. Ayrıca, bu ücretsiz WordPress temasının menü öğelerini çok akıllı bir şekilde sergilemenizi sağlayan WP Mega Menüsü ile Corlate menüsü oluşturuldu .

Corlate, web’den organik ziyaretçiler çekmek için SEO dostu bir yolla inşa edilmiştir. Corlate sadece% 100 duyarlı ücretsiz bir WordPress teması değil aynı zamanda web sitenizin hiç olmadığı kadar hızlı yüklenmesini sağlayan bir programdır. Bu ücretsiz WordPress temasının düzenleri son derece özelleştirilebilirdir, temadaki hemen hemen tüm bölümleri ve öğeleri özelleştirebilirsiniz. Güzel tasarımı ve temel işlevleri ile Corlate teması, işinize en iyi şekilde sunma yeteneğine sahiptir.

 

Demoİndir


Bunlar da İlginizi Çekebilir
WordPress Tema Kodlama Eğitimi Ücretsiz

Bu sayfada ücretsiz tema Kodlama eğitimini paylaşacağız. Bunun için html bir şablonu kullanacağız. Sırayla eğitimler tek tek eklenecektir.   Ders 1: WordPress Temasını Tanıyalım  

WordPress The requested URL was not found on this server Hatasının Çözümü

WordPress 404 not found hatası karşılaşabileceğiniz en yaygın hatalardan biridir. Bu hatanın çözümü için farklı yollar var. Yollardan hangisi size uyarsa onu kullanabilirsiniz.

WordPress Yönetim Paneli Footer Alanındaki Versiyon Bilgisini Kaldırmak

WordPress sitenizdeki footer kısmında yer alan versiyon bilgisini gizlemek isteyebilirsiniz. Bunun için iki kod paylaşacağım. Birinci kod Yönetici dahil tüm kullanıcılardan kaldırıyor. İkinci kod ise yönetici hariç diğer kullanıcılardan kaldırıyor. 1. Kod: Yönetici dahil tüm kullanıcılardan kaldırır. function my_footer_shh() { remove_filter( ‘update_footer’, ‘core_update_footer’ ); } add_action( ‘admin_menu’, ‘my_footer_shh’ ); 2. Kod: Yönetici hariç diğer kullanıcılardan […]

Yorum Yok
Yazımız ile ilgili fikirlerinizi paylaşırsanız mutlu oluruz.

+ 52 = 62